Niezawodna strategia

Tworzymy krok po kroku plan działania od pierwszego „dotknięcia” klienta, aż po pomyślną transakcję w oparciu o analizę rynku, konkurencji oraz budżet.

Strategia komunikacji marketingowej to opracowany na liczbach i danych schemat działania, który w sposób powtarzalny i zautomatyzowany pozwoli zdobyć taką ilość klientów jaką jest w stanie obsłużyć Twoja firma.

Strategia komunikacji marki rozwija i kształtuje produkt eksponując jego największe wartości i wyjątkowe cechy dostosowując formę reklamy do odbiorcy nadając przy tym odpowiednie natężenie emocjonalne.

Sprzedażową strategię marketingową firmy tworzymy na podstawie analizy dotychczasowych doświadczeń Klienta, tak aby zbudować politykę cenową, który będzie zakończona pomyślną transakcją oraz satysfakcjonującym wsparciem posprzedażowym.

Szybkie skalowanie

Zwiększamy przychody w Twojej firmie opracowując optymalizację kosztów operacyjnych, uwzględniając stan obecny firmy oraz sytuację na rynku.

Rozkładamy wszystkie działania na czynniki pierwsze wyznaczając te, które będą automatyzowane, dobierając przy tym odpowiednie narzędzia. Planujemy scenariusze automatyczne kierujące Klienta przez etapy lejka sprzedażowego aż do zakupu.

Dążymy do usystematyzowania procesu sprzedaży. Replikujemy działania zwiększające liczby klientów minimalizując wykładniczy wzrost kosztów. Przygotowujemy firmę na wchodzenie w nowe segmenty Klientów.

Przygotowujemy proces, którego fundamentem jest optymalizowanie kosztu pozyskania Klienta. Dokonujemy dokładnych analiz realizowanych kampanii sprzedażowych – wyciągamy z nich wnioski i wdrażamy nowe lepsze rozwiązania.

Frame
Vector

Analityczne CRO

Pracujemy nad poprawą wydajności witryny internetowej. Definiujemy unikalne cele oraz merytorykę strony. Wykorzystujemy ruch, który już jest obecny na stronie i maksymalizujemy jego potencjał.

Rozsądnie zarządzamy budżetem reklamowym w celu zwiększenia ilości podejmowanych akcji na stronie bez jednoczesnego zwiększania kosztów na pozyskanie ruchu.

Dążymy do usystematyzowania procesu sprzedaży. Replikujemy działania zwiększające liczby klientów minimalizując wykładniczy wzrost kosztów. Przygotowujemy firmę na wchodzenie w nowe segmenty Klientów.

Maksylanie ułatwiamy proces zakupowy tak, aby zakupy były sprawne i wygodne dla użytkownika.

W celu zapewnienia jak najodpowiedniejszej komunikacji generującej najwyższe wyniki sprzedażowe w danym segnecie klientów.

Angażujące kreacje

Tworzymy kreacje reklamowe, które pobudza odbiorcę do działania, wzbudza w nim emocje oraz zachęca do zakupu. Skupiamy się na emocjach, a nie na ładnym wyglądzie.

Na podstawie danych kupionych od platform sprzedażowych tworzymy interesujące kreacje dla odbiorcy, które są dopasowane pod ich gusta i przemyślane pod kątem psychologicznym.

Przygotowujemy kreacje spersonalizowane do odpowiedniej grupy docelowej, oferujące wartości, które niesie za sobą marka.

Tworzymy angażujące i zachęcające do działania bannery reklamowe, które nie tylko są chwytliwe ale i przedewszystkim zachęcają do zakupu.

Frame-2

Precyzyjne Social Media Ads

Opracowujemy skuteczny content począwszy od promocji Twojej marki, zwiększanie świadomości wśród odbiorców aż po dopasowaną kampanie reklamową. Znamy ten kanał od podszewki!

Kupujemy dane o zainteresowaniach i preferencjach Twoich odbiorców. Przygotowujemy reklamę w oparciu o wiarygodne informacje, a nie domysły.

Nasze kampanie reklamowe badamy na różnych grupach docelowych odbiorców sprawdzając jakie są najbardziej skuteczne – nie ma mowy o przepalaniu budżetu.

Dystrybuujemy reklamy na podstawie wyników. Planujemy remarketing, dążymy do zwiększania współczynnika konwersji na stronie www. Optymalizujemy koszt każdego kliknięcia.

Celne Google Ads

Obecnie w Internecie promowanych jest ponad 3 mln witryn i aplikacji w wyszukiwarce Google. Nieustannie udoskonalamy wykorzystywane metody aby w gąszczu reklam, nasze kampanie reklamowe pojawiały się w odpowiednim czasie odpowiednim Klientom.

Tworzymy różne zestawy reklamowe sprawdzając, analizując które są najskuteczniejsze. Testujemy różne grupy odbiorców, po to aby działać jedynie najskuteczniejszymi kampaniami reklamowymi.

Dostosowujemy się do dynamicznie zmieniających się zachowań zakupowych użytkowników w Internecie. Ciągle zmieniamy nasze reklamy pod nowe trendy, aby komunikacja marketingowa była atrakcyjna dla odbiorcy.

Ponownie docieramy z kampanią reklamową do osób, które z jakiegoś powodu nie dokonały zakupu w sklepie. Kolejnej reklamie Klient już się nie oprze.

image 17